У місті пройшли об’єктові навчання.
Як повідомили фахівці міського сектору ДСНС на своїй сторінці у Фейсбук, дгями представниками ДПРЧ № - 30 м. Ладижин та ДПРЧ-36 з охорони об’єктів ДТЕК «Ладижинська ТЕС» Головного управління ДСНС України у Вінницькій області спільно з працівниками хлораторних ДТЕК «Ладижинської ТЕС» провели спеціальні об’єктові навчання на території підприємства.
За легендою, в результаті розгерметизації балонів із зрідженим хлором виникало витікання хлору з балонів, в результаті чого утворилася хмара яка може рухатись вздовж дворів і вулиць, відхиляючись від напрямку вітру з можливим ураженням персоналу та населення. По прибуттю чергових караулів пожежно-рятувального підрозділів було отримано допуск до проведення робіт по ліквідації аварії від керівництва підприємства, потім було проведено оперативне розгортання в складі ланок ГДЗС з осадженням хмари хлору та рятування постраждалого з осередку аварії.
Працівники підприємства, які брали участь під час навчання, зазначили, що потрібно регулярно проводити подібні заходи. Адже екстрена ситуація може трапитися у будь-який час та у будь-якому місці і потрібно знати напевне, як діяти.
![У Ладижині рятувальники ліквідовували наслідки витоку хлору У Ладижині рятувальники ліквідовували наслідки витоку хлору](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1540552650_lr2.jpg)
![У Ладижині рятувальники ліквідовували наслідки витоку хлору У Ладижині рятувальники ліквідовували наслідки витоку хлору](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1540552679_lr4.jpg)
![У Ладижині рятувальники ліквідовували наслідки витоку хлору У Ладижині рятувальники ліквідовували наслідки витоку хлору](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1540552549_lr1.jpg)
![У Ладижині рятувальники ліквідовували наслідки витоку хлору У Ладижині рятувальники ліквідовували наслідки витоку хлору](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1540552755_lr6.jpg)