СТАРТУВАВ НОВИЙ СЕЗОН КОНКУРСУ БІЗНЕС-ІДЕЙ «РОБИ СВОЄ»![]() Вінницька птахофабрика, як і всі підприємства групи МХП активно підтримує громади, на територіях яких проводить свою господарську діяльність. Спільно зі стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» допомагаємо громадам створювати умови для ведення бізнесу та залучення інвестицій.
Днями Фонд оголосив про старт нового грантового сезону в рамках конкурсу бізнес-ідей «Роби своє». Цього року сумарний бюджет грантів становить 10 млн грн. Організатори планують підтримати до 80 підприємців у 13 областях України.
Взяти участь у конкурсі можуть:
Отримані кошти можна використати на закупівлю обладнання, матеріалів та послуг для свого бізнесу. ![]() Один із яких здобув перемогу — це проєкт Ольги Нагорної. Вона отримала грант на суму 100 тис. грн і відкрила артстудію «Ol.Art». Зараз вона організовує та проводить різноманітні художні майстер-класи, які доступні, як для дітей, так і для дорослих. ![]() З положенням про конкурс та заповнити заявку на участь у конкурсі «Роби своє» можна тут: https://doyourbusiness.com.ua/ #Роби_своє #МХП_Громаді |
|