Ладижинець потрапив до десятки найсильніших Європейських самбістів в особистому заліку

14 квітня  в кіпрському місті Лімассол завершилася чемпіонаті Європи з самбо серед юніорів, юнаків і дівчат.

У ході змагань українська збірна виборола рекордну кількість нагород: 6 золотих, 11 срібних, 9 бронзових.

Перемоги здобули Юлія Кузьмяк (48 кг), Анастасія Сапсай (понад 80 кг), Тетяна Радошинська (52 кг), Вікторія Байдак (56 кг), Сергій Звєрєв (понад 80 кг) і Роман Гончарук (понад 100 кг).

Загалом у турнірі взяли участь 250 спортсменів із 22 країн. Україну представляли 33 атлети.

Таким чином, українська збірна посіла друге загальнокомандне місце, поступившись Росії.

На змаганнях, до складу збірної України увійшов борець з Ладижина, вихованець ДЮСШ імені Івана Сагаєва, Владислав Бакун.

В особистому заліку у категорії до 52 кг. ладижинець посів 7-ме місце, потрапивши до 10-ки найсильніших  Європейських самбістів.