Ладижинські педагоги потрапили у трійку кращих на туристичних змаганнях

З 13 по 17 травня у селі Воробіївка Немирівського району пройшли 31-ті обласні туристичні змагання з туристського багатоборства серед педагогічних працівників Вінниччини.

У змаганнях цього року брали участь 22 команди, в тому числі і з Ладижина.

Протягом п’яти днів учасники змагались на дистанціях «Смуга перешкод», «Скелі», «Крос-похід», визначали кращих у техніці велосипедного та водного туризму.

Ладижинські вчителі стали третіми в загальнокомандному заліку, поступившись командам педагогів Вінницького та Немирівського районів.

Варто відзначити, що ладижинські освітяни, в складі Віталія Бобровника, та Дмитра Карабаджака  були першими в демонструванні техніки велотуризму на дистанції велофігурка та велотріал.

Другою наша команда в складі Оксани Бевз, Віталія Бобровника, Ігоря Охрімова, Дмитра Карабажджака, Валентини Котик та Сергія Брушніцкого стала у демонстрації техніки пішохідного туризму, подоланні смуги перешкод  та в крос-поході.

Відзначилися ладижинці і в змаганнях зі спортивного орієнтування, де  наші пари Оксана Бевз-Валентина Котик та Віталій Бобровник-Сергій Брушніцкий посіли другу сходинку. При цьому Оксана Бевз стала володаркою срібла з цього виду в особистому заліку.

Президія обкому Профспілки нагородила команди переможці: за І місце – премією 1 500 грн, за ІІ місце – 1000 грн, за ІІІ місце – 800 грн.

Ладижинський туристичний клуб освітян висловлює подяку міській профспілці вчителів в особі Алли Іванової,  та начальнику міського відділу освіти Юрію Журбі за забезпечення транспортом, а також  голові Ладижинської ГО «За чисте довкілля» Людмилі Червонецькій за екіпіровку і інвентар.