Новопризначений губернатор закликав владу почути людей![]() 4 лютого голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник провів
першу нараду із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА.
За його словами важливим питанням залишається забезпечення безперебійної роботи всіх життєво важливих галузей регіону. - Керівники органів виконавчої влади повинні приділити особливу увагу проведенню особистих прийомів громадян задля своєчасного і оперативного вирішення нагальних проблем кожного жителя області - наголосив губернатор. Олійник також зосередив увагу на необхідності покращити особисту відповідальність керівників структурних підрозділів при вирішенні гострих питань, що виникають у громадян. - В нинішніх умовах необхідно здійснювати моніторинг діяльності всіх служб, що забезпечують виконання соціальних гарантій населенню. Безперебійно повинні працювати заклади охорони здоров’я та освіти. Адже саме системна і злагоджена робота усіх важливих сфер життєдіяльності людини забезпечить стабільність суспільно-політичної ситуації в області - підкреслив Анатолій Олійник. |
|