Ладижинські спортсмени вибороли три медалі на чемпіонаті Європи з самбо

Ладижинські самбісти вибороли три призових медалі на юніорському чемпіонаті Європи з боротьби самбо у місті Касерес (Іспанія).

Про це Lada.FM повідомили у відділі фізичної культури та спорту Ладижинської міської ради.

Як повідомляється, з 10 по 14 квітня у місті Касерес в Іспанії відбувся юніорський чемпіонат Європи з боротьби самбо на якому спортсмени з Ладижина вибороли одну срібну та дві бронзові медалі.

Зокрема, у перший день змагань, 11 квітня ладижанка Світлана Богач у ваговій категорії до 68 кг. здобула срібну медаль. Випередила нашу спортсменку представниця Росії Ганна Чемерська, бронзу отрмала іспанка Ірене Мартінез.

Того ж дня, Дмитро Стременовський з Ладижина у ваговій категорії до 48 кг. також піднявся на п’єдестал пошани здобувши бронзу, однак він розділив це місце із білорусом Антоном Карасином який зрівнявся з Дмитром по очкам. Кращим у даній ваговій категорії став росіянин Артем  Аурсулов. Срібло здобув Андрей Кравченко з Литви.

Оксана Майданик з Ладижина також виборола бронзу у ваговій категорії до 48 кг. Золото дісталось Дар'ї Бобриковій з Росії. Срібло у Віти Вольнової з Білорусі.

Тренують ладижинських спортсменів Олександр Жарун, Владислав Майстреник, Павло Бабак та Олександр Макогон.

Всього до складу збірної України на змаганнях в Іспанії входило 28 спортсменів.