Золото у "Гепарда" із Тульчина, срібло - у "Хонзи" з Ладижина

Днями уже всьоме в Тульчині пройшов традиційний Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат з рукопашного бою, присвячений Дню міста, повідомляє "Тульчинський край" В турнірі взяли участь Одеська обласна федерація військового багатоборства, спортивні клуби "Хокайдо” та "Будокан” (Черкаси), "Хонза” (Ладижин) та Тульчинський спортивний клуб "Гепард”. Загальна кількість учасників – 110 спортсменів віком від 6 до 17 років.

Протягом дня на майданчику відбувались досить напружені поєдинки, в більшості яких тульчинці здобували перемогу, демонструючи, що такий вид спорту у нас досить розвинутий та популярний серед дітей та юніорів.

Чемпіонами турніру стали М.Чоботар, Р. Очеретний, Р. Ісмаілов, В.Бойчук, Д.Чоботар, Д.Острижнюк, В.Слободяник, В.Коваль, Д.Ясько, В.Жуковський, Т.Соляр.

В командному заліку третє місце здобула команда з Одеси, срібло дісталось спортсменам з Ладижина, а переможцями турніру став тульчинський "Гепард”.