У Ладижині відбувся відкритий трунір області з ушу-саньшоу

22 листопада в спортивній залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва проходив відкритий турнір Вінницької області з ушу-саньшоу.

Про це йдеться у повідомленні Ладижинської міської ради.

У змаганнях брали участь понад 100 спортсменів з Вінницької та Одеської області.

За результатами змагань, ладижинці вибороли перше командне місце.

В особистому заліку чемпіонами стали: Святослав Шкляр, Даніель Грабовенко, Єгор Чернай, Олена Рябокінь, Євгеній Цапцін, Дмитро Ратушняк, Михайло Шпетний, Олександр Кондратюк, Антон Катеринич, Олександр Юрченко, Андрій Мельник та Олександра Слупська.

Друге місце вибороли: Віталій Асюченко, Іван Лебедєв, Ірина Браславець, Вікторія Ткач, Юрій Вдовиченко та Вероніка Слєпко.

Третю сходинку посіли: Захар Довгаль, Богдан Катеринич, Олександр Заремба, Анастасія Каландарова, Антон Яцюк, Алі Едемов та Денис Швець. Тренер спортсменів Вадим Зашейко спортивний клуб «Хонза».