Спортсмени з Ладижина взяли участь в обласному чемпіонаті з легкої атлетики

31 січня 2015 року у Вінниці відбувся перший тур обласного Чемпіонату з легкої атлетики, у змаганнях якого взяли участь спортсмени з Вінниччини.

Спортивні заходи традиційно проходили у легко-атлетичному манежі «Колос» у Вінниці.

Ладижинські спортсмени теж взяли участь у змаганнях і принесли місту чимало нагород.

Усі учасники з Ладижина представляли дитячо-юнацьку  спортивну школу №2 (директор – Сергій Брушницький). Тренери ладижинських спортсменів – Анна Всяченкова та Анатолій Сасюк.

Найвищу перемогу – 1-е місце посів ладижинець Андрій Фєдосов, який переміг інших учасників у змаганні біг на дистанції 300 метрів серед юнаків.

У змаганні із штовхання ядра відзначилися двоє ладижинських спортсменів, які посіли 3-є місце. Це Марина  Жовтяк серед дівчат та Назар Малофєєв серед юнаків.

У змаганні біг на дистанції 60 метрів з бар’єрами Богдан Гнатюк посів 4-е місці; Дмитро Шацький у змаганні стрибки в довжину посів 5-е місце.

У змішаній естафеті «два на два» у змаганні біг на дистанції 4 по 200 метрів ладижинські спортсмени вибороли 5-е місце.