Ладижинські спортсмени вибороли срібло і бронзу в обласному чемпіонаті з кульової стрільби

13 березня, у п’ятницю, у Вінниці відбувся обласний чемпіонат із кульової стрільби серед спортсменів 1995 року народження та молодших.

Було проведено командні змагання зі стрільби, на які відвели два дні. У перший день змагання проводилися із пневматичного пістолета.

Ладижинські спортсмени із Ладижинської дитячо  – юнацької спортивної школи №2 у складі 12-ти осіб теж взяли участь у чемпіонаті і показали високі результати.

Команда ладижинських дівчат - спортсменок у складі Світлани Десятнікової, Валентини Подолян, Олесі Цюпри  - виборола друге командне місце.

Чоловіча команда спортсменів у складі Андрія Яновського, Сергія Стецька, Євгена Криницького – у командному заліку посіла третє командне місце, уступивши першість лише двом вінницьким командам.

Другий день змагань був присвячений стрільбі із малокаліберної зброї. Ладижинцям дозволили провести змагання вдома, у Ладижині, і подати результати до Вінниці. У Ладижині спортсмени у тому ж складі відстрілялися і у загальному командному заліку теж посіли друге місце, віддавши першість лише Вінниці.

Тренери викладачі ладижинських спортсменів із кульової стрільби – Юрій Сенченко та Павло Наказнюк.