Очільник відділу освіти Ладижина переміг у відкритому чемпіонаті міста з тенісу

Юрій Журба виборов перемогу у відкритому чемпіонаті міста Ладижин з тенісу.

Як повідомляє сайт Ладижинської міської ради, з 1 по 4 травня на корті Ладижинського коледжу ВНАУ пройшов відкритий чемпіонат міста Ладижин з тенісу серед чоловіків, присвячений 70-ій річниці від Дня Перемоги.

В змаганнях брало участь 12 спортсменів з Ладижина та Тростянця. До фінальної частини чемпіонату  вийшли Юрій Журба та Михайло Бабчинський, де Юрій Журба здобув перемогу з рахунком 2:1 (1:6, 7:5, 6:2).

Переможець та призери були нагороджені кубком, медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту.

Нагадаємо, Юрій Журба очолює відділ освіти Ладижинської міської ради.
Очільник відділу освіти Ладижина переміг у відкритому чемпіонаті міста з тенісуОчільник відділу освіти Ладижина переміг у відкритому чемпіонаті міста з тенісуОчільник відділу освіти Ладижина переміг у відкритому чемпіонаті міста з тенісуОчільник відділу освіти Ладижина переміг у відкритому чемпіонаті міста з тенісу