У Ладижині пройшла міська легкоатлетична естафета

8 травня у місті Ладижин пройшла міська легкоатлетична естафета в якій брали участь учні загальноосвітніх шкіл та студенти коледжу.

Як повідомляє відділ фізичної культури та спорту Ладижинської міської ради, змагання проводились по двох вікових групах.

Маршрут естафети полягав центральними вулицями міста.

За результатами змагань, в молодшій віковій групі перемогла команда Ладижинської ЗОШ №4, друге місце виборола команда Ладижинської ЗОШ №2, третє місце – ЗОШ №3.

В старшій віковій групі перемогла команда Ладижинської ЗОШ №2, друге місце у команди Ладижинського коледжу, третє місце у команди Ладижинської ЗОШ №4.

Команди-переможці були нагороджені перехідними кубками та грамотами, призери грамотами та всі учасники отримали солодкі призи.