Кубок міського голови з міні-футболу у Ладижині цьогоріч вибороли податківці

Команда футболістів податкової інспекції отримала Кубок Ладижинського міського голови та премію у 600 гривень.

У Ладижині вже 11 років поспіль проводяться змагання із любительського міні-футболу, учасники яких змагаються за Кубок міського голови. Валерій Коломєйцев, мер міста, ініціював ці спортивні заходи і постійно підтримує та заохочує міських спортсменів.

7 листопада у спортивній школі ім. Сагаєва відбулась фінальна гра чергових змагань на Кубок міського голови. Участь брали дев’ять команд. У відбіркових іграх футболісти грали увесь минулий тиждень.

«Було три підгрупи, по три команди з кожної підгрупи вийшов переможець. І одна із команд, яка найбільше набрала очок -  вийшла четверта команда. Грали в четвер півфінальні  ігри, де до півфіналу ввійшли команди податкової, «Україна»,  «Оріон» і «Арсенал».  Гра «Арсенал» - «Оріон» закінчилась перемогою «Оріону», вони завоювали  третє місце . Фінальна гра «Україна» - «Податкова» з рахунком 2:1 перемогу здобула команда податкової. Переможцям вручені  - переможцю – кубок,  з фону міського голови премія – 600 гривень, 500, 400 і 300. Все це фінансувалося із фонду міського голови», - каже начальник міського відділу з питань фізкультури і спорту Ладижинської міської ради Сергій Стоян.

Крім цього, були надані і заохочувальні премії іншим командам. За словами пана Сергія, міський голова постійно підтримує  цей турнір. Через те, що не зміг бути на церемонії вручення особисто, переказав  свої вітання учасникам змагань і пообіцяв всебічну подальшу підтримку і посильну допомогу всім спортсменам Ладижина.

Варто сказати, що вік учасників – футболістів – від 18 до 60 років, найстаршому любителю – футболісту Юрію Бебрукарклісу, колишньому гравцю міської команди «Авангард», – більше  60 років.

Цьогорічні переможці – збірна команда ладижинських і тростянецьких футболістів грає бере участь у цих змаганнях більше 10 років  і ця перемога для них – перша за ці роки.
Кубок міського голови з міні-футболу у Ладижині цьогоріч вибороли податківціКубок міського голови з міні-футболу у Ладижині цьогоріч вибороли податківціКубок міського голови з міні-футболу у Ладижині цьогоріч вибороли податківціКубок міського голови з міні-футболу у Ладижині цьогоріч вибороли податківціКубок міського голови з міні-футболу у Ладижині цьогоріч вибороли податківціКубок міського голови з міні-футболу у Ладижині цьогоріч вибороли податківціКубок міського голови з міні-футболу у Ладижині цьогоріч вибороли податківціКубок міського голови з міні-футболу у Ладижині цьогоріч вибороли податківці