Ладижинці здобули призові місця на міжнародному турнірі з ушу в Білорусі

Майстрів з 32-х різних команд зібрав у місті Молодечне, що біля Мінська (республіка Білорусь), XI традиційний міжнародний кубковий турнір пам’яті Д.Гвішіані з ушу-саньшоу.

Змагання пройшли 23-24 січня на базі спортивно-розважального центру у місті Молодечно, повідомляє відділ з питань фізичної культури та спорту Ладижинської міської ради.

Турнір відбувався у трьох вікових групах – юнаків та дівчат (14-15 років), юніорів та юніорок (16-17 років), серед чоловіків та жінок (від 18 років та старше). У кожній з них було не менше дев’яти вагових категорій.

Україну на змаганнях представляли шість спортсменів СК «Хонза» та один спортсмен із Маріуполя.

Протягом двох днів запеклої боротьби нашим спортсменам вдалося вистояти та показати гарний результат.

Отже, чемпіонами турніру стали: Віталій Асюченко, Іван Лебедєв та Євгеній Цапцін.

Олена Рябокінь та Антон Рибак посіли другу сходинку. «Бронзу» виборов Микола Гутій.