Відтепер у Ладижині проводитимуться змагання з армспорту

Днями, 9 лютого,  у сесійній залі Ладижинської міської ради відбулося засідання колегії відділу з питань фізичної культури і спорту

Сергій Стоян,  начальник відділу з питань фізичної культури і спорту доповів про роботу галузі за 2015рік, визнавши її у підсумку задовільною.

Олександр Мрих, директор Ладижинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх», - надав інформацію про результати проведення ХІV міської спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та установ міста Ладижин 2015 року. У заході  брало участь 12 колективів фізкультури та понад 400 спортсменів.

Отже, за результатами змагань, - перше місце у загальнокомандному комплексному заліку виборов колектив фізкультури філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», 2 місце посіли учасники із філії «Внутрішньогосподарського комплексу по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика», 3 місце  виборов  колектив фізкультури ПАТ "ДТЕК Західенерго" ВП Ладижинська ТЕС".

Колективи - переможці та призери були нагороджені грамотами та кубками.  Крім  того, усі спортсмени – чемпіони  зі всіх видів спорту, які входили до програми спартакіади,  - отримали по 100 грн. премії.
На засіданні також було прийнято рішення про проведення наступної, ХV міської спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та установ міста Ладижин 2016 року.

До  положення про проведення внесли певні зміни: додали до програми змагань армспорт та розділили колективи фізкультури на дві групи. Відтепер будуть проводитися змагання з наступних видів спорту: з волейболу, пляжного волейболу, шахів, шашок, гирьового спорту, тенісу, настільного тенісу, бадмінтону, міні-футболу, стрільби кульової, баскетболу та армспотру.
Відтепер у Ладижині проводитимуться змагання з армспортуВідтепер у Ладижині проводитимуться змагання з армспорту