Фізкультурно-спортивна організація Ладижина посіла друге місце серед міст обласного значення

Фізкультурно-спортивна організація міста Ладижин за підсумками 2015 року посіла друге місце серед міст обласного значення на Вінниччині.

Про це інформує Відділ з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

Згідно з повідомленням, 10 березня у приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації пройшло засідання колегії управління фізичної культури і спорту за підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій області у 2015 році та нагородження переможців і призерів рейтингів з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

За підсумками роботи фізкультурно-спортивна організація міста Ладижин посіла друге місце серед міст обласного значення, а Ладижинська дитячо-юнацька спортивна школа №2 виборола перше місце в рейтингу серед спортивних шкіл ІІ категорії та третє місце серед всіх спортивних шкіл області з рейтингу спорту інвалідів.

Фізкультурно-спортивна організація міста та Ладижинська ДЮСШ №2 були нагороджені пам’ятними кубками та грамотами управління та обласної організації «Інваспорт».
Фізкультурно-спортивна організація Ладижина посіла друге місце серед міст обласного значенняФізкультурно-спортивна організація Ладижина посіла друге місце серед міст обласного значення