Ладижинці поступились перемогою вінничанам у матчі 16 туру чемпіонату області з футболу

25 травня, на СК «Нива» відбувся матч 16 туру чемпіонату Вінниччини з футболу. Ці змагання проводить обласна федерація з цього виду спорту.

«Нива-В», яка готується до виступів на професійному рівні, приймала «Авангард-Енергію» (Ладижин), пише "20 хвилин".

Гра в цілому пройшла під контролем нивівців. Перші голи вінничани забили головою. На 32-й хвилині відзначився Віктор Сімчук, на 40-й – Олександр Собко.

В другому таймі Євгеній Паньковецький міг ще збільшити перевагу команди Василя Вовка і Вадима Кудіярова. Але він на 71-й хвилині не реалізував пенальті. Все одно «останнє слово» в матчі залишилося за «Нивою-В». На 86-й хвилині Максим Пилипенко завершив атаку, вийшов практично сам-на-сам, обіграв воротаря і забив гол. 3:0!

Ця перемога дала можливість вінничанам піднятися на четверту сходинку турнірної таблиці.

"Ми готувалися до того, що «Авангард-Енергія» дасть нам серйозний бій. Так воно і вийшло. Грати було доволі непросто, незважаючи на рахунок. Суперники заважали нам взяти  м’яч під контроль і нав’язали серйозну боротьбу в середині поля", – сказав старший тренер «Нивою-В» Юрій Соловьєнко.