У Ладижині відбулися змагання з вуличного баскетболу

20 серпня на спортивному майданчику ДЮСШ №2 пройшли міські змагання з вуличного баскетболу, присвячені 25-ій річниці Незалежності України та святкуванню Дня міста Ладижин. В них брало участь 5 команд.

За результатами змагань першість виборола команд під назвою Йосип і Ко, друге місце посіли спортсмени з команди «Буревісник», а третю сходинку посіла команда «Фортуна».

За повідомленням відділу фізичної культури та спорту міста, кращим гравцем змагань визнано Володимира Жиганова.

Команда – переможець була нагороджена Кубком, медалями та грамотами, за 2-3 місця спортсменам вручили медалі та грамоти.
У Ладижині відбулися змагання з вуличного баскетболу У Ладижині відбулися змагання з вуличного баскетболу