Ладижинець Анатолій Галкін успішно подолав Білоцерківський марафон

2 жовтня відбувся 13-й за ліком Білоцерківський марафон, який традиційно носив статус чемпіонату України з марафонського бігу.  У змаганні взяли участь понад 1200 учасників, 700 з яких – діти.

Ладижинський спортсмен-ветеран Анатолій Галкін, який взяв участь у XIII Білоцерківському міжнародному  марафоні, виборов 2-е місце у віковій категорії 60-64 роки.

Анатолій  пробіг 42км 195м з результатом 3год. 37хв. 47сек. В загальному заліку серед всіх вікових груп він на 54-у місці із 122учасників, повідомляє  відділ спорту Ладижинської міської ради.

Ладижинець Анатолій Галкін успішно подолав Білоцерківський марафон Ладижинець Анатолій Галкін успішно подолав Білоцерківський марафон

Переможцем  марафонського забігу  серед чоловіків, став сумчанин Сергій Марчук з результатом 2:22.30. Серед жінок першою фінішувала Вікторія Хапіліна, яка показала час 2:37.44 і виборола путівку до Лондона, де буде проходити чемпіонат світу 2017 року.

Досить велику кількість провідних стаєрів зібрав півмарафон, так як цього року була сертифікована не лише траса класичного марафону, але і дистанція напівмарафон. Тут перемогу святкував Дмитро Лашин, показавши найкращий час сезону серед українців-  2:22.19. Серед жінок найшвидше за усіх подолала цю дистанцію Ольга Котовська - 1:13.46.

Кращими на дистанції 5 верств стали Володимир Киц (2:37.44)  та Дар’я Михайлова  ( 2:39.27) з Київщини.

* * *

В рамках «Білоцерківського марафону» також були  проведені дитячі забіги. Участь у них брали діти віком 7-10років - 300м, діти віком 10-17 років-2 км, діти віком 1-6 років - 21 м.

Розпочали марафон діти, віком 7-10 років, на дистанцію 300 метрів. Найшвидшими на  дистанції стали Андрій Міхненко та Анастасія Пензарєва.

У забігові на 2 км першими фінішували Олександр Сапронов та Оля Іщук.