Ладижинці стали кращими на чемпіонаті області з техніки пішохідного туризму

Юні ладижинські спортсмени із туристсько-спортивного клубу  «Крокус» взяли участь у відкритому чемпіонаті області з техніки пішохідного туризму серед молоді, юнаків та юніорів «Сабарівська осінь – 2016», який цього року у жовтня традиційно пройшов в урочищі Сабарів Вінницького району.

Як повідомляє відділ спорту міської ради, команди змагались на дистанціях «Крос-похід» та «Рятувальні роботи» у ІV та ІІІ класам. Ладижинські спортисмени віком від 2001 до 1998 р.н. змагались у ІІІ класі.

Ладижинці на дистанції «Крос-похід» зайняли ІІ місце та здобули перемогу на дистанції «Рятувальні роботи». За результатами двох днів впевнено вибороли І загальнокомандне місце.  Навіть погода не засмутила спортсменів (команди проживали у польових умовах), вони гідно представили місто.

В команді змагались Вероніка Горбатюк ,  Алла Бурдейна, Дмитро Рибачок  – учні 11-х класів Ладижинської ЗОШ №2, Юлія  Стасюк та Ігор  Осипенко – учні 10-го класу Ладижинської ЗОШ №2 та Дар’я Бевз – студентка Вінницького державного педагогічного університету. Тренують команду М. Стефаник  та О. Бевз.

Учасників нагородили кубком, медалями та грамотами Департаменту освіти і науки Віницької обласної державної адміністрації.

Ладижинці стали кращими на чемпіонаті області з техніки пішохідного туризмуЛадижинці стали кращими на чемпіонаті області з техніки пішохідного туризму