Ладижин долучився до допомоги Авдіївці![]() 1 лютого ладижинці зібрали найнеобхідніше для постраждалого від бойовиків міста. Як повідомив журналістів місцевих ЗМІ перший заступник міського голови Павло Анущенко, за дорученням мера Валерія Коломєйцева задля потреб стабілізації гуманітарної ситуації у місті Авдіївка Донецької області в Ладижині було організовано збір продуктів харчування і теплого одягу. У середу, 1 лютого було зібрано найнеобхідніше: крупи, макарони, сало, ковбаса, консерви, хліб, печиво, дитяче харчування, одноразовий посуд, памперси, теплий одяг, свічки, сірники тощо. Вранці 2 лютого усе це було доправленор у Вінницю, звідки централізовано доправлено вантаж у Авдіївку. Нагадаємо, раніше Вінницька ОДА інформувала, що всю зібрану гуманітарну допомогу слід доправляти до адмінприміщення «Книжки», вул..Хмельницьке шосе, 7 до 15.00 год. 2 лютого 2017 року. Одразу по наповненню машини, цього дня гуманітарна допомога буде відправлена до Авдіївки. |
|