У Ладижинському коледжі ВНАУ пройшли змагання із шашок та волейболу

У Ладижинському коледжі ВНАУ завершилися  змагання на першість коледжу з шашок та волейболу.

У  змаганнях із шашок переможцем стала група М-43 (куратор Тетяна Саволюк, фізорг – Андрій Камнєв). Друге місце – за групою М-21 (куратор Микола Духно, фізорг – Артем Шиян). Третє місце виборола група М-11 ( куратор Алла Мазур, фізорг – Сергій Жарун).

У волейбольному турнірі перемогу виборола група Е-32 (куратор Тамара Величко , фізорг – Олег Баландюк,  друге місце посіла  група Е-42 (куратор Григорій Фуркало, фізорг Ігор Сікорський), і  третє місце - за групою М-21  (куратор Микола Духно, фізорг – Артем Шиян).

У загальному підсумку, після шести видів спортивних змагань спартакіади - першість посідає група М-21 (куратор Микола Духно, фізорг – Артем Шиян). На другому місці - група Е-42 (куратор Григорій Фуркало, фізорг – Ігор  Сікорський).  Третє місце – за групою  М-43 (куратор Тетяна Саволюк , фізорг  Андрій Камнєв).

На черзі – змагання із шахів та баскетболу.