Ладижинські атлети стали призерами благодійого кубку Вінниці

19 листопада 2017 року відбувся Благодійний кубок Вінниці з багатоповторного жиму. Змагання пройшли в СК «Аквамарин». Ладижин на турнірі представляла команда «Ряба GYM» у складі 3-х атлетів.

Результати змагань: Вергелюк Іван та Евелін Сокур посіли 2 місце, Юлія Маценко – 1 місце.
Як розповів тренер тренажерної зали «Ряба GYM» Іван Вергелюк, жінки жали по 25 кг, а він – 75 кг та у цій номінації спробував себе вперше.

Нагадаємо, раніше спортсмен виступав у жимі лежачи, піднімаючи штангу вагою 55 кг на кількість разів упродовж 3 хвилин без відпочинку. Тоді (на Відкритому чемпіонаті Черкаської обл. та м. Умань з жиму лежачи, тяги та екстремального жиму UPC) Іван Вергелюк здобув не лише золоту нагороду Чемпіонату, але й став рекордсменом України у цьому виді силових єдиноборств.

- Ці змагання стали хорошою підготовкою до Чемпіонату України з багатоповторного жиму, який відбудеться 16 грудня 2017 року у місті Олександрія Кіровоградської області. Дуже вдячні директору «Вінницького бройлера» Ігорю Лещенку за постійну моральну та фінансову підтримку спортсменів, яка не оминула нашу команду і цього разу теж. Готуємося, тренуємося і вже чекаємо Чемпіонат України, - додав Іван Вергелюк.
Варто зазначити, що цей благодійний турнір відбувся за для зібрання коштів на підтримку Марини Мельник. 7-річній дівчинці потрібне дорого вартісне лікування від епілепсії.

Ладижинські атлети стали призерами благодійого кубку ВінниціЛадижинські атлети стали призерами благодійого кубку Вінниці