Уже третій рік поспіль у День захисника України громадські активісти Бершадщини із священиками беруть участь в автопрощі "Шана і пам'ять". Цього дня колона автомобілів з місцевими патріотами вирушає до місць поховання земляків- захисників, які віддали свої життя за мир, територіальну цілісність і Незалежність України.
15 жовтня за ініціативи УГКЦ в Бершаді відбулася третя "автопроща шани і памяті" до могил героїв та місць, пов'язаних із їх життям повідомив Lada.FM священник Михайло Будник. В прощі цьогоріч взяли участь священики християнських Церков району, представники юдейської громади. Захід активно підтримали прогресивні депутати міської, районної, обласної ради, голова громадської ради.
Як повідомляється, відвідали учасники автопрощі і Джулинську ОТГ: молилися біля могили Юрія Тарасенка в Чернятці, Пам'ятного знаку Герою України Костянтину Могилку у Джулинці, а також біля Меморіальної дошки Михайлу Ковалю у Джулинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат.
Учасники автопрощі біля могил полеглих -земляків-захисників спільно молилися за Україну і кращу долю народу, вшановуючи пам'ять полеглих Героїв. Лунав і духовний Гімн України "Боже великий, єдиний, нам Україну храни!".
![На Бершадщині пройшла третя автопроща "Шана і пам'ять" На Бершадщині пройшла третя автопроща "Шана і пам'ять"](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1539693814_1ap.jpg)
![На Бершадщині пройшла третя автопроща "Шана і пам'ять" На Бершадщині пройшла третя автопроща "Шана і пам'ять"](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1539693768_3ap.jpg)
![На Бершадщині пройшла третя автопроща "Шана і пам'ять" На Бершадщині пройшла третя автопроща "Шана і пам'ять"](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1539693758_5ap.jpg)
![На Бершадщині пройшла третя автопроща "Шана і пам'ять" На Бершадщині пройшла третя автопроща "Шана і пам'ять"](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1539693747_7ap.jpg)
![На Бершадщині пройшла третя автопроща "Шана і пам'ять" На Бершадщині пройшла третя автопроща "Шана і пам'ять"](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1539693975_10ap.jpg)