У п'ятницю, 20 листопада, в центрі Вінниці, на Майдані Небесної Сотні відбулися поминальні заходи та покладання квітів до пам`ятника «Дерево Свободи», який символізує шану і пам`ять вінничан про буремні події Революції Гідності.
Вінниччина має своїх героїв, які з перших днів Революції Гідності були на Майдані у Києві, і загинули у лютому 2014... Це Герої України - Максим Шимко, Леонід Полянський та Валерій Брезденюк.
Керівництво області та міста вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання, поклали квіткові композиції до пам`ятника «Дерево свободи», а також делегували учасників заходу покласти квіткові гірлянди до пам`ятників Героям Майдану та героям АТО /ООС, що на Меморіалі слави, повідомляє прес-служба облдержадміністрації
![У Вінниці вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні У Вінниці вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](/uploads/posts/2020-11/thumbs/1605878390_gns2.jpg)
![У Вінниці вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні У Вінниці вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](/uploads/posts/2020-11/thumbs/1605878445_gns4.jpg)
![У Вінниці вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні У Вінниці вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](/uploads/posts/2020-11/thumbs/1605878459_gns5.jpg)