Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов поспілкувався з військовослужбовцями та покуштував солдатської каші у в/ч м. Гайсин, повідомляє прес-служба відомства.
8 окремий полк зв'язку. Військова частина А-0707, місто Гайсин. Саме тут знаходяться новітні зразки техніки зв’язку Збройних Сил України.
«Побачив, в яких умовах служать і живуть наші солдати в Гайсині. І повечеряв разом з ними. Кухарі похвалились оновленим виробничим приміщенням їдальні. Гарно і смачно. Це правда. Не скаржились і військові. На вечерю була гречана каша з котлетою або сосисками на вибір, салати зі свіжих овочів – теж на вибір, хліб, йогурт, солодкий чай з лимоном», – розповів Сергій Борзов.
Як зауважив Голова ОДА, сьогодні армія на харчування одного військовослужбовця виділяє 81,40 грн на день. Це 3500 калорій на добу.
«Від кого залежить якість харчування в армії? Все просто. Солдати знають: поки командир частини не буде їсти з одного котла з бійцями, смачно не буде. Командир гайсинських зв’язківців Анатолій Гордієнко якраз їсть із солдатами «з одного котла». Він, до речі, і на восьмий поверх підіймався роками у Гайсинському будинку, де нарешті запустили ліфт - через 14 років. І ліфти працюють у Гайсині, і гречка з котлетою смачна», – підсумував керівник регіону.
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779730_gvch2.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779731_gvch5.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779740_gvch3.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779752_gvch4.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779845_gvch10.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779801_gvch6.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779815_gvch8.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779854_gvch15.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779904_gvch18.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779801_gvch14.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779786_gvch9.jpg)
![З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації З одного казана: військові зв'язківці Гайсина пообідали з очільником обладміністрації](/uploads/posts/2021-04/thumbs/1619779805_gvch11.jpg)