Його надала обласна організація Товариства Червоного Хреста України.
"Вантажівка з антибіотиками та іншими ліками була доправлена до обласного медичного гуманітарного складу", - повідомляють у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
Основна кількість – антибіотик «Цефтріаксон», його широко використовують при інфекційних процесах.
«Ми привезли необхідні ліки, які можуть використовувати для наших захисників. А також й у закладах, які допомагають цивільному населенню», - зазначила волонтер Червоного Хреста Лариса Просяник.
Заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко подякувала за співпрацю: «Дякуємо Вінницькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України за постійну підтримку. Це уже не перший гумвантаж, яки ми від вас отримуємо. Тільки об’єднавши зусилля ми зможемо перемогти у цій війні. Тому працюємо далі, разом до Перемоги».
![Вінниччина отримала гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров'я Вінниччина отримала гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров'я](/uploads/posts/2022-03/thumbs/1648651761_gv3.jpg)
![Вінниччина отримала гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров'я Вінниччина отримала гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров'я](/uploads/posts/2022-03/thumbs/1648651749_gv2.jpg)
![Вінниччина отримала гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров'я Вінниччина отримала гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров'я](/uploads/posts/2022-03/thumbs/1648651815_gv5.jpg)