Документ передбачає співпрацю у сфері запобігання і виявлення корупції. Це, зокрема, допоможе діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність».
YouControl - аналітична онлайн-система, яка на основі відкритих даних здатна формувати досьє на кожну компанію України, відстежує зміни у держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами.
«Посилюємо контроль за належним використанням бюджетних коштів. У рамках співпраці ми зможемо виявляти потенційні та реальні загрози. Члени робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Вінницькій ОВА пройдуть навчання з використанням сучасних засобів перевірки контрагентів разом із експертами YouControl. В умовах воєнного стану завдання кожного – працювати для нашої Перемоги. Кожен корупційний злочин має бути виявлений та покараний» - зауважив очільник області.
![Посилення контролю за бюджетними коштами: Вінницька ОВА підписала Меморандум з «YouControl» Посилення контролю за бюджетними коштами: Вінницька ОВА підписала Меморандум з «YouControl»](/uploads/posts/2023-11/thumbs/1699554407_yuk2.jpg)
![Посилення контролю за бюджетними коштами: Вінницька ОВА підписала Меморандум з «YouControl» Посилення контролю за бюджетними коштами: Вінницька ОВА підписала Меморандум з «YouControl»](/uploads/posts/2023-11/thumbs/1699554574_yuk4.jpg)