Ладижинські самбісти вибороли дві медалі на світовому чемпіонаті в Греції

25-26 жовтня ладижинські спортсмени змагалися у Чемпіонаті світу з боротьби самбо серед майстрів.

Турнір, який проводився неподалік грецького міста Салоніки у спортивному комплексі «Клістогімназіум», зібрав 250 самбістів із 19 країн світу, віком від 35 і понад 65 років.

Найстаршим учасником змагань став грузин Заур Сахуадзе. Цікаво, що народився він ще за 3 роки до виникнення такого виду спорту як самбо, а саме у 1935 році. Отож на сьогоднішній день спортсмену виповнилося 79.

Україну на Чемпіонаті світу представляло кілька самбістів, двоє з яких це ладижинці Олександр Полозюков і Анатолій Пшемиський, які виступали у віковій групі 40-44 роки та ваговій категорії 100 кг.

Після перемоги у 3-х сутичках Олександр Полозюков виборов титул чемпіона. Анатолій Пшемиський отримав бронзову медаль, вигравши 2 бої.

Тренером спортсменів є Олександр Жарун, директор Ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи №1.