У Ладижині пройшов осінній Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

З 25 по 27 листопада у м. Ладижин вперше відбувся Чемпіонат Вінницької області зі спортивного орієнтування на базі ЗОШ №2. У змаганнях брали участь 10 команд з Вінниці, Ладижина, Шаргорода, Тростянця, с. Гранів Гайсинського р-ну, смт. Брацлава Немирівського р-ну, м. Христинівка Черкаської обл., м. Одеси.

Високий рейтинг змагань забеспечили 3 кандидатів у майстри спорту та 7 майстрів спорту, чемпіони Світу та Європи, спортсмени вінницького клубу із спортивного орієнтування «Восход».

Близько 90 учасників з шести вікових груп протягом трьох днів змагались на дистанціях: «Міський спринт», «Середня у заданому напрямку», «Естафета».

Наймолодшому учаснику було 7 років, а найстаршому – 62.

Від  Ладижина боролись за перемогу дві команди клубу «Крокус».  Команда «Крокус - 1» виграла «Міський спринт», а на дистанціях «Середня» та «Естафета» кращими були спортсмени клубу «Восход».

За підсумками трьох днів чемпіонату у командному заліку І місце вибороли більш імениті Вінничани, срібло здобули спортсмени клубу «Крокус» і ІІІ місце посіла команда Гайсинського р-ну.

За час змагань ладижинці вибороли 24 призових місця. Переможцями та призерами у своїх вікових групах стали: Олександр Шатов, Владислав Мартинюк, Ігор Осипенко, Дмитро Рибачок, Микола Стефаник, Вероніка Горбатюк, Дар’я Бевз, Юлія Стасюк, Алла Бурдейна, Роман Кучерявий, Аліна Рагозіна, Ольга Рагозіна, Валентина Слободзя, Максим Капітанчук .

Змагання відбулися за сприяння  міського голови Ладижина. Всі учасники безкоштовно переглянули фільм «Фантастичні звірі та де їх шукати» у кінотеатрі «Люм’єр»,  а призери та переможці були нагороджені кубками, медалями та цінними призами. Головна суддівська колегія висловила щиру подяку міському голові Валерію Коломєйцеву, начальнику відділу освіти Юрію  Журбі, начальнику відділу спорту Сергію  Стояну, директору ЗОШ №2 Лідії Курочко за всебічну допомогу в організації  та проведенні чемпіонату області зі спортивного орієнтування, повідомила головний суддя змагань Оксана Бевз.

У  Ладижині пройшов осінній Чемпіонат області зі спортивного орієнтування У  Ладижині пройшов осінній Чемпіонат області зі спортивного орієнтування