Ладижанка привезла бронзу із чемпіонату світу з у-шу

У Казані завершився 14 чемпіонат світу з Ушу, який пройшов з 28 вересня по 3 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України. 508 атлетів з 60  країн світу протягом п'яти днів змагались за чемпіонські титули.

Україну представляла делегація з 12 осіб: 9 спортсменів та 3 тренери. Попри малу кількість спортсменів Національна збірна України посіла 12 загальнокомандне місце, виборовши 5 нагород (2 срібні медалі та 3 бронзові).

Чудовий результат продемонстрували дівчата Людмила Темна та Ганна Терещенко. Ганна здобула срібло у програмі «даошу», а Людмила стала віце-чемпіонкою у програмі «цзяньшу».

Ще один вражаючий результат – 2 бронзові медалі у програмі контактних поєдинків «саньда». Їх здобули тендітні дівчата Ілона Ольховик (вагова категорія 60 кг) та ладижанка Олена Рябокінь (вагова категорія 56 кг, Вадим Зашейко був першим тренером призерки, зараз ладижанку тренує Сергiй Кривулько).

Дівчата впевнено пройшли попередні кола та зупинились лише у півфіналі, коли їм у суперниці вийшли представниці Азії.

І останню бронзу здобули хлопці у програмі «дуйлянь».

Призерами стали Роман Рева, Артем Суонг та Андрій Фегецин.

Ладижанка привезла бронзу із чемпіонату світу з у-шуЛадижанка привезла бронзу із чемпіонату світу з у-шу