Українські паратхеквондисти успішно виступили на відкритому чемпіонаті Азії у В'єтнамі

З 22 по 25 травня у у в'єтнамському місті Хо Ши Мін (Сайгон) пройшов відкритий чемпіонат Азії із тхеквондо WT серед спортсменів із враженням опорно-рухового апарата рейтинговий до параолімпійських Ігор 2020. Про виступ українських спортсменів із враженням опорно-рухового апарата розповів старший тренер національної збірної Сергій Брушницький на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

У повідомленні йдеться, що у змаганнях взяли участь 120 спортсменів із 28 країн. Національна збірна України дуже гідно виступила на цьому турнірі. Вікторія Марчук (Запоріжжя) завоювала золоту нагороду у фінальному двобої вигравши у спортсменки з Індії з рахунком 21-12, Антон Швець (Ладижин Вінницької обл.) у півфінальному двобої достроково з рахунком 26-6 здобув перемогу над бійцем із Кореї, але через травми, отримані у фінальному бою поступився спортсменові з Казахстану 13-22. У результаті у Антона - срібна медаль.

Вперше на міжнародних стартах вирізнилися наші молоді спортсмени Антон Липовий та Оксана Гранкіна, які вибороли бронзу.

Антон Швець у чвертьфіналі буквально розгромив свого суперника спортсмена з Непалу з рахунком 20-0, але не зміг пройти більш досвідченого спортсмена з Ірану який в результаті став чемпіоном. Оксана в боротьбі за вихід у четвірку виграла у непальсьої атлетки 15-13, але в півфіналі поступилася росіянці, яка на минулому чемпіонаті Європи була першою.

Віталій Мацюк з певних причин  хоч і не потрапив у число призерів, але дуже гідно боровся зі спортсменом із Туреччини, який на цьому турнірі завоював бронзу,  і набув ні чому не замінний досвід.

Сергій Брушницький висловив подяку всім, хто кував та допомагав  спортсменам здобувати перемоги: - Як старший тренер національної збірної висловлюю свою подяку всім без винятку спортсменам, тренерам Олександру Плецкому (Запоріжжя) і Вадиму Кулику (Харків).  Від імені спортсменів і тренерського складу висловлюю щиру подяку Укрцентру Інваспорт і федерації опорників України за всебічну надану допомогу й підтримку нашої команди.
Від імені хлопців висловлюю подяку, тепер уже другові всієї нашої команди Нгуен Хай Віню за цікаву екскурсію й розповіді про В'єтнам.
Не дивлячись ні на що національна збірна по тхеквондо рухається до заповітної мрії - Параолімпійським Іграм.
Хлопці, спасибі за гарну роботу. Разом ми сила.
Віват команді України !!!

Українські паратхеквондисти успішно виступили на відкритому чемпіонаті Азії у В'єтнаміУкраїнські паратхеквондисти успішно виступили на відкритому чемпіонаті Азії у В'єтнамі