Українські паратхеквондисти підкорили Азію

3 березня 2019 року в Ірані пройшов міжнародний турнір з паратхеквондо WT Presіdent's Cup Asіan Regіon, на якому українські спортсмени завоювали 8 медалей, у тому числі 4 золоті.

Українські паратхеквондисти успішно продовжують своє турне за світовим рейтингом і ліцензіями на Паралімпійські гри. Після блискучого виступу на чемпіонаті світу й відкритому чемпіонаті Африки, вони перебралися до Ірану, де на острові Киш відбувся Кубок Президента WT в азійському регіоні. І знову українці були на висоті, виборовши 4 золоті, 2 срібні й 2 бронзові нагороди.

Шестиразова чемпіонка світу Вікторія Марчук із Запоріжжя впевнено перемогла в категорії К 43 у вазі до 49 кг.

Оксана Гранкіна із Запоріжжя здобула золоту медаль у категорії К 44 у вазі до 58 кг, а ще одна представниця запорізької школи тхеквондо Юлія Липецька завоювали золоту медаль у категорії К 43 у вазі понад 58 кг і срібло в категорії К 44 у вазі понад 58 кг.

Також переможцем Кубка Президента став Антон Швець із Ладижина, який був сильніший суперників у категорії К 43 у вазі до 75 кг. Крім того на рахунку Антона і бронзова медаль у категорії К 44 у вазі до 75 кг.

У цій же категорії й вазі власником другої бронзової медалі став ще один український паратхеквондист - Роман Іванюк з Кам'янця-Подільського Хмельницької області.

У свою чергу, срібним призером у категорії К42 у вазі до 61 кг став Антон Липовий із Запоріжжя.

У загальнокомандному заліку Національна збірня України із паратхеквондо серед спортсменів із враженням опорно-рухового апарата посіла друге місце, а її тренер Сергій Брушницький одержав спеціальну нагороду "Best Head of Team".

Федерація Тхеквондо ВТФ України на своєму сайті уже привітала спортсменів, а також їх тренерів Сергія Брушніцкого, Олександра Плецького й Сергія Чайку з успішним виступом на WT Presіdent's Cup Asіan Regіon.

Українські паратхеквондисти підкорили АзіюУкраїнські паратхеквондисти підкорили Азію